המטבח של ליאורה - אודות
שמי ליאורה רותם, לאחר 35 שנים של בישול ואפיה במקביל לעבודתי המשרדית, החלטתי להגשים חלום ולהתמקד רק במה שאני באמת אוהבת… בישול ואפיה של אוכל גורמה.

מאז ילדותי אני אוהבת את העיסוק והיצירה במטבח. בכל רגע פנוי אני נהנית לשקוע בדפדוף בספרי הבישול הרבים שיש לי ובמקום מדיטציה או הרפייה אני לובשת סינר ומתחילה לבשל ו/או לאפות, זו התרפיה שלי.

למי מכם המחפש שף בבית, הקמתי את קייטרינג המטבח של ליאורה כדי לשתף גם אתכם במגוון התבשילים והעוגות המעולים והמשובחים שלי.  המטבח של ליאורה נותן מענה לכולם, לאירוח טבעוני או צמחוני, לחולי סכרת, פליאוליתים, רגישים ללקטוז או צליאק וכו'.

אודות

אודות
על 3 דברים אני מאוד מקפידה:
 
איכות חומרי הגלם
אני משתמשת בחומרי גלם המובחרים, הטובים והאיכותיים ביותר שניתן להשיג ומכינה מהם אוכל ביתי, טעים וטרי.
 
טריות המוצרים
אני משתמשת אך ורק בדגים ובשר טריים ולא קפואים. האוכל והכיבוד מתבשלים ונאפים שעות ספורות לפני מועד האירוע ומגיעים ישירות לשולחנכם.
 
אסתטיקת הגשה
בכל ארוחה העיניים הן אלו ש"טועמות" ראשונות את המנה ועל כן חשובה לי מאד הפרזנטציה והאסתטיקה של האוכל. צורת ההגשה של המנות חייבת להיות יפה ונעימה לעיניי הסועדים.
 
את התפריט לארוחות ולאירועים אני בונה יחד אתכם, כל אירוע לגופו, זה יכול להיות קייטרינג חלבי או בשרי,  בהתחשב בצרכי הסועדים, תוך מתן תחליפים הולמים לטבעונים, צמחונים, פליאוליתים, סוכרתיים, חולי צליאק, רגישים ללקטוז וכו'.

כל המוצרים הם רק על פי הזמנה מראש. אינני מתפשרת על טריות, איכות ואסתטיקה.

המטבח של ליאורה 
רמת השרון || 054-3972336 || liora.rothem@gmail.com